דוכן מזון

אין זה סוד שבמהלך השנים, אירועים בין אם מדובר בשמחות משפחתיות, אירועי חברה, אירועי בית ספר וגן, מסיבות ימי הולדת של ילדים ועוד, הפכו להיות מאוד מושקעים, אנחנו יכולים לראות כיצד מארגני האירוע, בפרט כשמדובר באירועים לילדים, הרי שהם דואגים לעשות כל מה שניתן בשביל שהאורחים ייהנו ויתרשמו מהאירוע שהם ארגנו. 

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בתחום המזון. בעבר היו מוגשות מנות פשוטות יחסית, בלי הרבה תחכום ובלי הרבה היצע, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא אירועים בהם יש דוכן מזון מכל סוג, שמטרתו לספק לקהל האורחים בחירה רחבה מאוד של אפשרויות. כך למשל אנחנו יכולים למצוא אפשרות של דוכן בשר על האש, לצד דוכני סלטים, דוכנים של טורטיות מקסיקאיות, סושי יפאני או אוכל איטלקי. 

דוגמא טובה לחברה שמספקת דוכן מזון לכל סוג של מטבח כמעט, היא פוד נטו שאחראית זה מכבר לאספקת דוכני מזון למגוון רחב של אירועים, החל מאירועים קטנים וכלה באירועים גדולים, אירועי משפחות, חברות ואירועים אחרים. 

כאמור אפשר למצוא מגוון רחב של דוכני מזון, כאשר מארגני האירוע צריכים להחליט כיצד ליצור את החלוקה. האם להזמין רק דוכן מזון בשרי או גם דוכן מזון צמחוני ואפילו טבעוני. למשל, אפשר למצוא דוכן המבורגר שכל מי שאוהב בשר ייהנה ממנו, ולצידו דוכן מזון עם מאכלים צמחוניים שמתאימים לכל מי שאיננו מעוניין לאכול בשר. כיום אפשר למצוא גם דוכני מזון טבעוניים שמתאימים לקבוצה הולכת וגדלה באוכלוסייה שאיננה צורכת בשר וגם לא שום דבר אחר מהחי. 

כיצד בוחרים דוכן מזון 
על פי רוב יש שתי שיטות לבחירת דוכני מזון, הראשונה, בחירה על פי פופולאריות רחבה, כלומר בוחרים את מה שנחשב הכי פופולארי, לכן סביר להניח שנמצא שם דוכן בשר על האש, דוכן תפוחי אדמה, דוכן ירקות ועוד. האופציה השנייה, היא לחפש את הדברים המיוחדים ביותר. לשם כך צריך לזכור שקהל האורחים צריך להכיר את האוכל שמוגש לו. כלומר, אין הצדקה להזמין דוכן מזון שאיש לא ירצה לטעום ממנו מאחר ומדובר באוכל לא מוכר. 

הבחירה בבשר והמבורגרים בפרט, היא רלוונטית וסבירה, מאחר ומדובר באוכל מאוד נפוץ שכל אחד (לפחות בקרב מי שאוכל בשר) יכול ליהנות ממנו. אם מדובר בסוג מזון אחר, למשל אוכל צמחוני או טבעוני, אז סביר להניח שלצידם נצטרך גם להמציא דוכן מזון שיתאים למי שאיננו מוכן להסתפק בירקות או באוכל שאיננו מהחי. 

לפני סיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם להתרשם מהדוכנים שלנו. פוד נטו מציעה לכם אפשרויות רבות לבחירה של דוכני מזון לאירועים מסוגים שונים. אנחנו מספקים דוכן מזון על פי דרישה, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אנחנו נשמח לספק לכם דוכני מזון ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

ליצירת קשר חייגו
03-924-80-80
או מלאו פרטיכם:
צוות "פוד נטו" לשירותך
ימים א'-ה' 09:00-18:00
ימים ו' וערבי חג 09:00-13:00

 

טלפון
03-9248080

פקס
03-9448082

דוא"ל
office@foodneto.co.il

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
תקנון אתר 
מדיניות ביטולים והחזרות ​
© כל הזכויות שמורות ל-פוד נטו 2017